Najnowszy Komentarz - Podsumowanie 2018 roku

Zastanawiając się nad ubiegłym rokiem, właściwie możemy uznać, że nie jest nam żal, że już się skończył, oczywiście mając na myśli szeroko rozumiany rynek... Czytaj całość

Ontima to skuteczni inwestorzy, którzy zarządzają swoim kapitałem. Osiągnięcia zawdzięczamy połączeniu wiedzy i ponad 20 letniego doświadczenia, które pozwalają bezpiecznie pomnażać zyski z inwestycji kapitałowych. Oferujemy klientowi możliwość podążania za naszymi działaniami, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych.

Specjalista ds. inwestycji kapitałowychLokaliacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów i sprzedaż nowych produktów
Od kandydata oczekujemy:
  • Doświadczenia w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
  • Efektywnego zarządzania swoim czasem pracy w firmie
Dodatkowym atutem będzie:
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
Oferujemy:
  • Możliwość współpracy z praktykami rynku kapitałowego
  • Pracę w komfortowym i prestiżowym biurze
  • Możliwość indywidualnego dopasowania systemu wynagrodzenia
Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego, wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych, na adres mailowy: rekrutacja@ontima.pl

"Do przerwy 0:1"

Do każdej transakcji trzeba się jak najlepiej przygotować i zaplanować strategię na każdy “mecz”.
Ostateczny wynik i tak poznamy po końcowym gwizdku, bo w czasie meczu (roku) wszystko może się zdarzyć.

W dniu 1 października 2018 roku weszła w życie ustawa o dystrybucji ubezpieczeń, która m.in. wdrożyła do polskiego prawodawstwa zapisy unijnej dyrektywy o dystrybucji ubezpieczeń (IDD). Dostosowując się do wymogów tej ustawy, spółka Ontima została podzielona na dwie spółki: wykonującą czynności agencyjne (Ontima) i wykonującą m.in. czynności brokerskie (Ontimax) Ontima zajmuje się dystrybucją polis ubezpieczeniowych i ich administracją. Ontimax zajmuje się m.in. zarządzaniem funduszami UFK, w ramach polis ubezpieczeniowych.

Z uwagi na powyższą ustawę jesteśmy w trakcie rozdzielania naszych usług i przygotowywania dla Państwa nowej strony internetowej.